Materiały edukacyjne MedFake - „Budowanie zaufania do szczepień ochronnych z wykorzystaniem najnowszych narzędzi komunikacji i wpływu społecznego”

Polacy tracą zaufanie do szczepień - z tego względu przygotowaliśmy materiały edukacyjne. Dostępne do pobrania są materiały opracowane przez zespół projektowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w ramach projektu.

Główny celem projektu jest podniesienie zaufania do szczepień ochronnych w Polsce poprzez opracowanie narzędzi skłaniających pacjentów/młodzież do odrzucenia nieprawdziwych twierdzeń medycznych w zakresie szczepień (medyczny fake news). Projekt jest finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju z programu GOSPOSTRATEG II, realizowany przez konsorcjum w składzie: Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet SWPS, Akademia Leona Koźmińskiego.

Materiały edukacyjne opracowane przez Zespół Projektowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. [link]